Kdo dnes masíruje


Masérka Melissa-nová

Masérka Melissa-nová

Ahoj, jmenuji se Melissa. Masážím se věnuji už delší dobu a jsou mým velkým koníčkem. Mám v sobě spoustu pozitivní energie a tu přenesu i na tebe. Pomocí svého nahého těla a něžných dotyků tě zbavím stresu a napětí. Jsem jemná a romantická, ale zároveň energická. Miluji mazlení a pohledy do očí. Přijď si ke mě užít smyslnou masáž, která tě zároveň vzpruží. Udělám vše proto, aby ses u mě cítil příjemně a odnesl sis nezapomenutelný zážitek.

Dnes masíruji 12:00-23:00

Masérka Jessica-nová

Masérka Jessica-nová

Ahoj, jmenuji se Jessica. Měl jsi dlouhý náročný den a potřebuješ si odpočinout nebo zkusit jen něco nového? Nebudeš litovat, protože zažiješ nezapomenutelný zážitek. Masíruji jen krátce, ale masáže mě velmi baví a jsem si jistá, že to na mě i poznáš. Přijď a nechej se unášet smyslnou erotickou masáží pod mými doteky, kde budeš cítit úplně vše, tělo na tělo tak, že se budeš cítit jako ve snu. Zanech zábrany a starosti za sebou, přijď ke mně na trochu odreagování a relaxace. Spolu si zpříjemníme den. Budu se na tebe moc těšit.

Dnes masíruji 12:00-23:00

Masérka Elis-nová

Masérka Elis-nová

Ahoj, jsem milá a usměvavá masérka jménem Elis. Ze všeho nejraději mám něžné mazlení a hlazení po celém těle. Jsem sempatická a vycítím, co máš rád. Budu si tě hýčkat. Těším se na naše společné, příjemně strávené chvilky.Pa pa Elis.

Dnes masíruji 16:00-23:00

Masérka Kamila-nová

Masérka Kamila-nová

Ahoj, postarám se o tebe tak dlouho, jak si budeš přát. Jsem tu sice krátce, ale to neznamená, že nevím kam sáhnout. Chtěl by jsi zažít příjemnou masáž, v příjemném prostředí? Uvolnit se? Tak přijd´ a nech se rozmazlovat. Tvá sexy a přátelská masérka Kamila.

Dnes masíruji 9:00-23:00

Masérka Dina

Masérka Dina

Mladá brunetka štíhlé postavy. Dina vás zve na příjemně strávené chvilky plné něhy, vášně a relaxu. Pánové chcete se příjemně odreagovat? Máte chuť se nechat rozmazlovat vzrušujícími doteky? Nabízím vám erotickou masáž celého těla, masíruji nahá. Ráda ti udělám příjemnou masáž spojenou s ručním vyvrcholením.Jsem společenská a určitě se se mnou nebudeš nudit a zažiješ vzrušující zážitek.Budu se těšit na tvou návštěvu.... ;)

Dnes masíruji 9:00-16:00

Masérka Milena-nová

Masérka Milena-nová

Ahojky jmenuji se Milena .Jsem mladá sexy usměvavá brunetka, která si ráda hraje a zkouší nové věci. Masážim se venuji uz delsi dobu. Jsem smyslná a vím po čem muži touží. Pokud Vám chybí pohlazení na těle i na duši jsem tu pro Vás :).

Dnes masíruji 16:00-23:00

Masérka AKCE 2 MASÉRKY

Masérka AKCE 2 MASÉRKY

Dnes masíruji 10:00-23:00